PŘELIVOVÉ BAZÉNY POLYSTONE

Jako jedni z mála nabízíme vysoce kvalitní přelivové bazény s přelivný žlábkem. Přelivové bazény jsou na pohled velmi estetické, protože výška vodní hladiny = výšce bazénu a přelivnému žlabu i okolnímu terénu. Bazény s přelivovou mřížkou zaručují jeho skutečnou hloubku. Naopak u bazénů se skimmerem je hladina vody cca 10 cm pod okrajem. Přelivové bazény s mřížkami realizujeme z materiálu Polystone o síle 8 mm.

Chytrý přelivný žlábek

Je-li přelivný žlábek po celém obvodu přelivového bazénu, nedochází v úrovni hladiny ke vzniku „mastného pruhu“. Odpadá tedy mechanické odstraňování této nečistoty. Odvádí povrchové nečistoty do vyrovnávací (akumulační) nádrže, z které je voda čerpána do filtračního okruhu, následně také vyčištěna a vrácena zpět do bazénu. Proces čistění vody je také rychlejší než u klasických bazénů se skimmerem (sběračem). Hladinový odběr vody je díky několik metrů dlouhému žlabu lepší. Klasické bazény se skimmerem mají délku přelivné hrany pro průtok vody cca jen 20 - 40 cm.
Odtokové žlábky mají hloubku cca 15 cm, aby se dali dobře před sezónou vyčistit. Rozhodně nevyrábíme hluboké, abychom jimi nahradili akumulační nádrž. Voda se při běžném koupání může z velmi hlubokých žlabů vylévat ven na terasu a s sebou zpět splachovat okolní nečistotu. Proto je jejich nezbytnou součástí akumulační nádrž, která bazénovou hladinu vyrovnává.

Obdélník s ostrými rohy

Zákazníci, kteří si přejí mít na své zahradě moderní přelivový bazén, volí právě pravoúhlý obdélník. Je velmi dobře propojitelný s dlažbou nebo dřevem a také usnadňuje realizaci zastřešení. Někteří zákazníci se nás ptají na usazování špíny v rozích, z praxe víme, že je vysaje i obyčejný ruční lux.
 
 

Obdélník se zakulacenými rohy

Hrana se zakulacenými rohy je druhou variantou moderního obdélníkového tvaru. Jeho vzhled je velmi elegantní a dokonale ladí jak ke klasickým rodinným domkům, tak i moderním stavbám.
 
 

Klasické tvary bazénů

V našem výrobním portfoliu najdete i základní tvary přelivových bazénů, jako kruh, ovál, hrano-ovál, ledvinka atd. Na přání jsme také schopni vyrobit téměř jakýkoliv tvar přelivového bazénu.
 
 
 
 

Atypické tvary bazénů

Nemáte na zahradě dostatek místa pro umístění běžného bazénu? Na přání vyrobíme téměř jakýkoliv požadovaný tvar. Zaujmout vás může i bazén s částečným přelivem.
 
PŘEJETE SI ODEBÍRAT NAŠE NOVINKY? STAČÍ VYPLNIT E-MAIL
Rychlý kontaktní formulář


© Všechna práva vyhrazena - AQUAPROGRAM 2018
© Webové stránky - Crimson Creative
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace