JAK VYBRAT BAZÉN

Bazén a jeho příslušenství

Odrazovým můstkem pro zpracování kalkulace je pro výrobce vždy volba mezi bazénem přelivovým s odtokovou mřížkou nebo bazénem skimmerovým .
I bazény podléhají módním trendům. V současné době jsou nejžádanější obdélníky. Od tvaru bazénu se odvíjí síla použitého materiálu. Pro bazény s ostrým rohem se bezpodmínečně používá tloušťka materiálu 8mm. U dalších tvarů je 5 mm dostačujících.

MOŽNÉ KOMBINACE TVARŮ A TYPŮ


Můžete mít bazén ve třech odstínech modré, ale i v moderní bílé. Bílý skelet dá vyniknout barvě vody v tónu zářivé karibské modři. Opravdu voda není bílá Přesvědčte se zde .
Bílá
Ocelově modrá
Světle modrá
Karibská modrá

Vstup do bazénu

Nejoblíbenější schodiště v současné době je vnitřní rohové nebo podél celé šíře. Vyrobili jsme i mnoho schodů s navazující lavicí nebo zcela atypických tvarů dle vlastní fantazie.


Bazénové příslušenství

Při pořízení bazénu je nutné počítat i s náklady za základní příslušenství, které uvede bazén do chodu. Můžeme vám nabídnout i bazénové doplňky, které tvoří pomyslnou nadstavbu bazénového setu a navyšují standart. Většina tohoto příslušenství je možná pořídit a zapojit časem. O budoucím nákupu některého z nich je však vhodné zauvažovat již při stavbě bazénu. Mohou se tak ušetřit dodatečné náklady na práci a montážní materiál při dodatečném zapojení.

Jak získat cenovou nabídku?

Formulář pro nezávaznou poptávka ,nebo rovnou Sjednání schůzky u nás ve společnosti na 481 389 222, 777 627 777

Nejprve se pokuste získat recenze stávajících majitelů, navštivte favorizovaného výrobce, seznamte se zástupci a proberte s nimi výrobní postupy, servis, prohlédněte zázemí firmy.

Jestliže se rozhodnete pro osobní setkání s námi, budeme velmi potěšeni. Schůzku je vždy nezbytné domluvit si předem. Vyhraňte si, prosím, přibližně 2 hodiny času.

Jestliže máte alespoň vzdálenou představu, vyplňte náš krátký formulář, zašleme vám pro představu nezávaznou kalkulaci, na které pak můžeme při setkání pracovat.

Přinesete-li si na schůzku fotky domu, s citem Vám poradíme, jaký tvar v typ bazénu je pro Váš dům a jeho okolí nejlepší tak, aby to společně působilo jako celek.

Jak vybrat výrobce? Aneb co od nás můžete nebo nemůžete čekat?

Jen do 150 km

Doporučujeme si vybrat firmu do cca 150 km. U každého zboží budete v budoucnu muset někdy řešit opravu anebo příjezd servisního technika. Naši zákazníci jsou z měst: Semily, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Česká Lípa, Hradec Králové, Jičín a jejich okolí.

Malá nebo velká?

Jsme firma s menším stálým kolektivem, proto náš přístup může být zcela osobní, své zákazníky známe, dbáme na individuální přístup k výrobě na přání. Naopak velké společnosti mohou nabídnout pobočky po celé ČR a řady katalogových výrobků. Jaké atributy jsou pro vás rozhodující?

Servis navíc

Kromě neplánovaných záručních i pozáručních oprav, nabízíme i jarní zprovoznění bazénu a zazimování, kterého využívají stovky zákazníků. Jestliže se rozhodnete pro konkurenčního výrobce, ověřte si, zda má kapacity na poskytování této služby, protože je velmi náročné najít bazénáře, který by službu provedl u jiného, než svého výrobků.

Služby navíc

Firemní zázemí zahrnuje i prodejnu s doplňkovým zbožím a bazénovou chemií. Se zákaznickou kartičkou získáte na nákup chemie 10% slevu. Vždy Vám poradíme a případný problém zkonzultujeme osobně i po telefonu.
PŘEJETE SI ODEBÍRAT NAŠE NOVINKY? STAČÍ VYPLNIT E-MAIL
Rychlý kontaktní formulář


© Všechna práva vyhrazena - AQUAPROGRAM 2022
© Webové stránky - Crimson Creative
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace