SKIMMEROVÉ BAZÉNY POLYSTONE

 

U skimmerových bazénů se hladina vody nachází přibližně 10 cm pod okrajem. Voda do filtračního systému odtéká právě skimmerem.

Skimmerové bazény nabízíme i v moderní bílé barvě, ve které je voda krásně modrá jako známe z fotek karibských pláží. Bílé bazény vyrábíme bez osazení lemovou trubkou, kdy nad okrajem nebo hned vedle něj začíná okolní povrch. Krásný může být i kontrast zářivě modré barvy vody a hnědé dřeviny. Jestliže hledáte něco výjimečného, pak je pro vás bílý obdélníkový bazén ten pravý.

Bazény se skimmerem nabízíme v základních tvarech jako kruh, ovál, hrano-ovál a v současnosti ve velmi oblíbených obdélníkových tvarech. Popřípadě pro vás vyrobíme i zcela atypický tvar. Standartním zakončením okraje bazénu je lemová trubka, na kterou navazuje okolní povrch. Elegantnější alternativou je zakončení bez osazení lemovovou trubkou. Nad okrajem bazénové stěny, popřípadě vedle ní, se pak pokládá dlažba nebo exotická dřevina.

 

Obdélník s ostrými rohy

Hranu s úhlem 90° nenabízí mnoho výrobců a u zákazníků si získala oblibu teprve nedávno. Proto pokud zvolíte tento tvar, můžete si být jisti, že budete mít zcela výjimečný bazén.
 
 

Obdélník se zakulacenými rohy

Obdélníkový tvar s kulatými rohy vyrábíme i ve skimmerové variantě. Bazén tohoto tvaru je příjemnou volbou pro zákazníky, kteří preferují základní linie.
 
 

Základní tvary bazénů

Skimmerové bazény nabízíme v základních tvarech jako kruh, ovál, hrano-ovál a v současnosti velmi oblíbených obdélníkových tvarech. Popřípadě pro vás vyrobíme i zcela atypický tvar na přání..
 
 
 
 

Atypické tvary bazénů

Přejete si mít zcela originální bazén? Nemusíte volit jen mezi základními tvary, jsme si jisti, že společně nalezneme ideální řešení. Výroba plastu je velmi flexibilní. Zakázková výroba individuálním požadavkům meze příliš neklade.
 

Typy zakončení skimmerových bazénů

Hliníková lišta
.
Lemová trubka
.
Vlnolam / Keramika
.
Bazénům ve tvaru obdélníku s ostrými rohy velmi lichotí hliníková lišta jako nadčasový prvek. Barevně ladí ke kolejnicím u zastřešení a velmi dobře vypadá i s nerezovými komponenty. Lištu nabízíme ke všem odstínům modré i k bílé barvě skeletu.
Klasické zakončení bazénu je lemovou trubkou, která je součástí ceny bazénu. 5 cm pod ní se z vnější strany skeletu nachází žebra, na které je možnovolně navázat okolním povrchem.
Vlnolam, popř. keramika může být položen těsně nad okraj bazénového skeletu a zakrýt tak bazénový lem. Vlnolam je napohled elegantnějším a příjemnějším řešením zakončení bazénu se skimmerem, než-li lemová trubka. Dlažba navazuje přímo na lem bez zbytečných přechodů. Horní bazénový límec se provrtává tak, aby bylo možné obklopit bazén betonem až po okraj a na něj pak dlažbu položit.
Zakrytý okraj okolním povrchem
.
Povrch vedle okraje
.
Prkenná podlaha, dřevoplast s imitací dřeva položený hned nad okrajem bazénového lemu, na který navazuje a elegantně ho zakrývá.
Konec bazénového skeletu zaoblíme a hranu uhladíme, vedle ní pak může plynule navazovat jakýkoliv okolní povrch.
PŘEJETE SI ODEBÍRAT NAŠE NOVINKY? STAČÍ VYPLNIT E-MAIL
Rychlý kontaktní formulář


© Všechna práva vyhrazena - AQUAPROGRAM 2022
© Webové stránky - Crimson Creative
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace