ČOV A TECHNICKÉ VÝROBKY


Naše výrobkové portfolio obsahuje širokou nabídku certifikovaných technických výrobků pro různé účely. Výrobky jsou certifikované a zkušebním ústavem schválené pro prodej a zabudování v na územích celé ČR, vč. Liberecka, Jablonecka, Jičínska, Mladoboleslavska a v dalších oblastech. Spolupracujeme s příslušnými úřady, odbornými kontrolory i stavebními společnostmi.

Svařujeme je pomocí počítačem řízeného CNC stroje WORK SP 4000.Stroj je certifikovaný a splňuje normy pro svařování DVS 2208. Spoje jsou díky tomu naprosto hladké a díly materiálu tvoří jednolitý celek. U dna navíc používáme z obou stran jako pevnostní vrstvu extrudovaný svár.

Výrobky sváříme z materiálu Polystone od nejvýznamnějšího světového výrobce plastových polotovarů, německé společnosti Röchling Engineering Plastics. Tento výrobce klade velký důraz na kvalitu a inovaci materiálů a poskytuje produktům možnost uplatnění v celé řadě odvětví.
  • Vodní stavby a nádrže
  • Galvanizační průmysl
  • Sportovní zařízení
  • Potravinářství
  • Zdravotnictví
  • Obkladové technologie

Technické výrobky ODOL se liší od běžných levnějších variant také tloušťkou použitého materiálu. Při výrobě plastových výrobků používáme tloušťku materiálu 3, 5, 8, 10, 12, 15, 20 a 25 mm. Tímto je zaručena vysoká kvalita a odolnost výrobku.

Víme, že pouze kvalitní materiál zaručí dlouhou životnost. Nesnažíme se na něm šetřit, nepoužíváme menší tloušťku materiálu, než je potřeba ani nekombinujeme rozličné druhy materiálů od různých výrobců. Dbáme o dobré jméno firmy.

Odborně poradíme s plánováním a podklady pro stavební úřady. K našim výrobkům provádíme montáž, záruční i pozáruční servis.

Navštivte nás v sídle společnosti v Ohrazenicích u Turnova. Naše spádová oblast do 150 km zahrnuje města Turnov, Liberec, Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Jičín, Hradec Králové, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav a Praha.
 
Dovolujeme si Vás informovat o možnosti využití dotačního programu Dešťovka i na naše výrobky. Tento program byl vyhlášen pro stavby týkající se podzemních akumulačních nádrží s příslušenstvím právě na využití dešťové nebo užitkové vody zpět do domu (zalévání zahrady nebo splachování, praní, apod.) Na naše výrobky můžete tak získat až 50% uznatelných nákladů. Přečtěte si více a zapojte se.


. ČOV
. Nadzemní rezervoár na dešťovou vodu
. Podzemní rezervoár na dešťovou vodu
. Revizní a armaturní šachty
. Vsakovací jímky
. Revizní kontrolní šachty
. Štěrkopískové filtry
. Biologické septiky
. Jímky, nádrže, žumpy
. Odlučovače tuků
. Výrobky na přání
PŘEJETE SI ODEBÍRAT NAŠE NOVINKY? STAČÍ VYPLNIT E-MAIL
Rychlý kontaktní formulář


© Všechna práva vyhrazena - AQUAPROGRAM 2022
© Webové stránky - Crimson Creative
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace